fbpx

המועדפים - כמה מילים מהמצטיינים שלנו

אין ספק שמדובר באחת המורות הטובות שיש!

בשלוש השנים בתיכון למדתי עם ליאוש. ביחד איתה, למדתי טכניקות ומיומנויות למידה שעזרו לי להצליח בבגרויות (97 בהיסטוריה למרות שלא האמינו בי בהתחלה)  ומלוות אותי עד היום בלימודי רפואה. 

ממליץ מאוד!

יאיר ימפולסקי

אין לי ספק שאת ההצלחה בבגרות אני זוקפת אך ורק לזכותה

הגעתי למאהתחלה בדקה ה90. כחלק מהקבלה לאוניברסיטה נאלצתי לעשות בגרות מורחבת בתנ״ך, נעזרתי בקורס הכנה אקסטרני שלצערי לא הכין אותי כשורה.

לליאה הגעתי 3 ימים לפני הבגרות, אחרי שטבעתי בכמויות החומר ובלבול שלם. ליאה ואני ישבנו יום ולילה פשוטו כמשמעו, ואין לי ספק שאת ההצלחה בבגרות אני זוקפת אך ורק לזכותה.

בזמן למידה הקצר שלנו, זכיתי לגלות אישה מדהימה, עם לב ענקקקק וכמויות הכלה לכלל הילדים שלומדים במאהתחלה.

אין לי ספק שזו לא תהיה הפגישה האחרונה שלי איתה, גם בתור סטודנטית.

תודה, תודה תודה!

הדר רשתי

תוך שנה סיימתי בגרות מלאה

הגיעתי למאהתחלה אחרי שאחותי למדה פה והצליחה. לא האמנתי שאני יכול לעבור ככה את הבגרויות. לפני כן נרשמתי לקידום וזה לא ממש עבד. תוך שנה סיימתי בגרות מלאה עם ציונים גבוהים. גיליתי שאני מסוגל להצליח ומה שחשוב זה הגישה והדרך. ליאה אלופה שלא ויתרה לי ואני בטוח שאמשיך לראות אותה גם בתואר. 

דניאל מנוח

אני מרגיש שהצלחתי לעבור את כל שאר הבגרויות בזכותה

"הייתי תלמיד שמקבל ציונים בסביבות ה10%. כן, הכי נכשל שיש.

כשהגעתי לליאי המופלאה היא לא ויתרה לי והתעקשה שאני מסוגל להוציא ציונים טובים. "על הדרך" בלי שהרגשתי היא לימדה אותי להיות ורסיה יותר טובה של עצמי. בסופו של דבר, גם כחייל, אני מגיע לומר לה שלום כשאני יכול והמרכז הזה הפך למשפחה. באמת. משפחה. 

במאהתחלה, יושבים ולומדים לבד, או בקבוצה קטנה עם תלמידים נוספים שמאתגרים אותך להיות יותר טוב, תחרותי, יצירתי, ממוקד. גם אם אתה שם, מבחירה, עד 23:00 בלילה תהליך הלמידה הוא מאוד משמעותי. ליאי המדהימה מלמדת בטכניקה שלא הכרתי וגם כשלא הרגשתי את התהליך, הציונים הוכיחו הכל.  קיבלתי 85 בבגרות בספרות, לאחר שסיימתי את שנת הלימוד הקודמת על 10. כן 10, זו לא טעות הקלדה. 

אני מרגיש שהצלחתי לעבור את כל שאר הבגרויות בזכותה. גם כשלמדתי לשאר המקצועות היא נתנה לי את כל מה שצריך, וסיימתי את השנה בזכותה ורק בזכות העבודה שלנו ביחד. לסיכום, אל תוותרו ויאללה מאה-התחלה!!!"

דניאל בארינבוים

מקום שהחזיר לי את הביטחון בלימודים.

"הגעתי למאהתחלה בכיתה י״א כשכבר הייתי מיואשת ומתוסכלת אחרי שטבעתי בכמויות החומר ולא ידעתי אפילו מאיפה להתחיל. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הייתי בוכה כל יום במשך שבוע לפני מבחן בהיסטוריה.

במאהתחלה לימדו אותי איך ללמוד. לימדו אותי להבין ורק אחר כך לזכור. לימדו אותי שאפשר ללמוד גם כשלא משננים את הסיכומים מילה במילה כמו שמלמדים אותך בבית ספר.

אני מסיימת כאן שנתיים עם ציונים מעולים בזכות המיומנויות למידה והכלים לחיים שרכשתי כאן, אבל גם בזכות היחס המדהים, האיכפתיות והאמון שקיבלתי כאן. מקום שמסתכל עלייך קודם כל כבן אדם ולא כמכונה של ציונים.

ה״מורה״ הכי טובה שהייתה לי בחיים! מורה שיכולה להכיל כל כך הרבה סוגים שונים של תלמידים ולהתאים לכל אחד את שיטת הלימוד הייחודית שמתאימה לו.

מקום שהחזיר לי את הביטחון בלימודים. אין ספק שזכיתי לא רק במורה מדהימה, אלא בבנאדם לחיים. זה מה שנקרא ״מורה לחיים״.

ממליצה בחום!!"

נעה כספי

סחפת את גיא למצוינות, להישגיות ולהצטיינות

"גיא למד איתך בכיתה י"ב, אמנם שנה אחת, אבל משמעותית עם השפעה עצומה על אופיו ואישיותו. שנה של לחץ ממבחנים ובגרויות, בה חווה גיא, לראשונה בחייו, חוויה של הצלחה בלימודים. לא עוד בינוניות. סחפת אותו למצוינות, להישגיות ולהצטיינות.

יש לנו 4 ילדים ויצא לנו להכיר המון מורים פרטיים, אף אחד לא התקרב ליכולותייך, התעלית על כולם.

ההשקעה שלך ראויה להערכה מיוחדת, הליווי האישי הצמוד, הרגישות ללחוץ ולשחרר כשצריך, לעודד ולהרגיע – היתה מושלמת! גיא עשה קפיצה עצומה בהתבגרות שלו, באחריות, בחריצות וביחס ללימודים.

עד שהגיע אליך גיא בקושי למד ונדיר שעשה שיעורים או ישב ללמוד.

אנו זוקפים לך את הצלחתו ומודים לך מקרב הלב."

מיכל ג.

סביון

במאהתחלה, לימדו אותי להאמין בעצמי

"חוויה מדהימה. בביה"ס מלמדים אותך לשנן ולהיות תוכי. במאהתחלה, לימדו אותי להאמין בעצמי. לימדו אותי שאני מסוגלת ליותר, והרבה הרבה יותר. קיבלתי 95 בכלכלה, 100 באזרחות ועוד ציונים שבכלל לא חלמתי עליהם.

איתך למדתי שרק האמונה שלי מסוגלת להגביל את היכולות שלי.

במאהתחלה הבנתי מי אני וכמה אני מוכשרת. כ״מורה״ שלי לימדת אותי הרבה מעבר לספרות, אזרחות וכל מקצוע אחר. לימדת אותי על עצמי והיית בשבילי דמות מיטיבה שתלווה אותי לנצח.

אני ממליצה לכל אחד שרק יכול, ללכת ולהתאהב במקום הזה שנקרא ״מאהתחלה״.  לי זה כבר קרה."

שיר חיימוב

סביון

כיף לי ללמוד ואני מקבלת את הציונים הגבוהים בכיתה

לפני מאהתחלה הייתי עם ציונים שבקושי עוברים וההתמדה והתמיכה במרכז רק עזרו לי לשגשג להצליח ולהגיע לציונים שלא שאפתי להגיע אליהם!

לוקחת איתי דברים שלמדתי לאורך כל הדרך ומעבר ללימודים שהולכים איתי בהמשך! 

אין על המקום הזה❤

הדר אליאס

אני מסיים בגרות אקסטרנית כבר בכיתה יא' עם ממוצע של מעל 90

"אני ילד שמעולם לא הצליח להשתלב במערכת החינוך וציוני היו נמוכים מאוד, עד שהגעתי למאהתחלה. היום אני מסיים בגרות אקסטרנית כבר בכיתה יא' עם ממוצע של מעל 90! המקום הכי טוב בעולם! היה שווה כל רגע"

אמיר זכות

סביון

כבר לא פוחדת יותר להתמודד עם מבחנים ולימודים

ליוויתם את הבת שלי מאז כיתה יא'. היא הייתה אז מבוהלת ונואשת מתחילת הבגרויות, חסרת יכולת להתמודד על החומרים הרבים, בעזרכתכם היא סיימה בגרויות עם ציונים מעולים! שלא האמינה שתוכל להשיג אי פעם!!! יש לציין שמעבר לכישורי הלימוד שרכשה אצלכם, הערך המוסף העיקרי, היא קיבלה משפחה! היא קיבלה תובנות וחכמת חיים להמשך הדרך והכי חשוב היא כבר לא פוחדת יותר להתמודד עם מבחנים ולימודים. שווה כל שקל!!! תודה על הכל

כרמל ויין

רמת השרון

אני לוקח איתי כלים ומיומנויות למידה שילכו איתי הלאה

"הגעתי לכאן בתור ילד שלא היה לו מיומנויות למידה בכלל, אבל עכשיו אני מסיים פה את הבגרויות עם ציונים מעולים, בזכות התמיכה שקיבלתי כאן והיחס האישי והדאגה שלא פוסקת. אני לוקח איתי כלים ומיומנויות למידה שילכו איתי הלאה להמשך. ללא ספק זה המקום להצליח בו!"

רוני פרדיס

תל אביב

גלילה למעלה