fbpx

חזון וערכים

הדרך הטובה ביותר להכיר אותנו, לפני מפגש:

בראש ובראשונה, אנחנו מאמינים במקצועיות ויצירתיות שמשולבות יחד – בשיטות הוראה, באסטרטגיות מותאמות.
אי אפשר ללמד את כולם באותה דרך. ב"מאהתחלה" כל תלמיד מקבל את ההסבר בדרך המותאמת לו, תוך רכישת הכלים והאסטרטגיות להצלחה.

"מאהתחלה" שם את היצירתיות והגמישות במרכז – המועדפים ואני בונים ביחד מערכת שעות, האקסטרנים בוחרים מקצועות לפי גישה מכבדת ומעודדת התנסות. אתה לא בטוח שזה בשבילך? בוא נלמד קצת ואז נבדוק איך זה מרגיש.
וכן, זה מוזר, אבל גם הלו"ז גמיש בהתאם לצרכים, כולל שישבת וחגים.

גם כשהקבוצות קטנות, חשוב לנו לשמור לכל אחד את האופציות לבחור עם מי לומדים ואיך, כולל הגדרת פרקי זמן (בגרות מלאה תוך שנה, או שנה וחצי…).

אנחנו מאמינים בפתיחות לבעלי צרכים ויכולות שונות, לרעיונות ובקשות לשינוי. מאפשרים דיאלוג מתמיד, תוך הצבת כללים שנועדו לחזק ולהגן על כל אחד.

אינטימיות – שמירה על גודל שיעורים – למרות הביקוש הגדול, ליאי עדיין מקיימת שיעורים אחד על אחד, זוגות וקבוצות עדשמונה תלמידים. זה לא ישתנה. בוטיק בהגדרתו.

מתן יחס אישי הדוק לכל תלמיד /הורה. מעורבות כמעט בכל היבטי החיים. ליאי בד"כ מהווה גורם מקשר בין ההורים לילדים, בגיל ההתבגרות.

אותנטיות – תקשורת בגובה העיניים. ב"מאהתחלה" לא מעמידים פנים, לא מסתירים רגשות. מסגרת "מאהתחלה" מאפשרת שיחות אישיות כחלק מהעצמה ותהליך בניית הקשר. אנחנו מצפים גם מהתלמידים ומההורים להיות כנים איתנו, גם כשהמציאות לא משהו. רק ככה מוצאים יחד את הדרך.

אמונה מוחלטת ביכולת של כל אחד מהם להצטיין.

"מאהתחלה" הוא לא מרכז למידה שנועד "להעביר ב70". אנחנו הטופ שבטופ. אנחנו מאמינים שכאשר מסמנים יחד מטרה ולא מוותרים, היא מתממשת.

המטרה בשמיים, יש גאוות יחידה ויש תחושת יוקרה – כל התלמידים יודעים שמשקיעים בהם. פה לא מעסיקים סטודנטים/מורים חסרי ניסיון. רק המובחרים. השקעה באימון מנטלי למצוינות, שימוש בכלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, nlp, סדנאות העשרה, שירות vip. עיצוב חדרים ומרצ'נדייז כייפי ואפקטיבי. לא רק שלא מבאס לשבת פה, בד"כ מבאס את כולם ללכת הביתה.

התלמידים וההורים, בדיוק כמונו, מרגישים את האש. את הלהיטותלייצר הצלחה דווקא אצל מי שכל השאר ויתרו עליו. מה החוכמה ללמד רק את מי שקל לו? ליאי אוהבת ומתמחה בהובלה למצוינות של בעלי קשיים. כשתלמידים יוצאים מכאן, הם מצוינים בכל כך הרבה רבדים.

יוזמה – ב"מאהתחלה" תמיד נחשוב בצורה חדשנית צעד אחד לפניכם, כדי שכל תלמיד ירגיש שדואגים לו. בין אם מדובר במרצ'נדייז, בשיפוץ, בתכנים מעצימים. במפגשים אישיים, בשיעורים מאתגרים וכן, גם בפינוקים.

ב"מאהתחלה" לא מוותרים על תלמידים. נלחמים על כל אחד שבחר להצטיין. נלחמים לצידו ואיתו במערכת הביורוקרטית. לא נופלים למלכודות ומניפולציות של הממסד "זה ילד חלש ואין לו סיכוי". זו הסיבה שאנחנו מתווכים לא מעט בין הורים, מורים ומשרד החינוך בכלל. סגרו דלת? נכנס מהחלון. סגרו חלון? יש תעלות איוורור 😉

זמינות וקשב – ב"מאהתחלה" יש שירות הודעות 24/7, וואטסאפ כמעט מסביב לשעון, 7 ימים בשבוע של זמינות/ לימודים (בתקופות בחינות, בעיקר). ואנחנו פה לתמיד. מי שהתקבלו נכנסים עמוק ללב.

זו הסיבה שנשארים אצלנו כל התיכון. שיש מי שממשיכים לקבל תמיכה כסטודנטים.

זו הסיבה שתמיד לומדים פה אחים/בני דודים/חברים, שמי שסיים לפני עשור וכבר מצטיין ברפואה עדיין בא לבקר בכל כמה חודשים.

זו הסיבה שנוסעים אלינו לרמת השרון גם מסביון ורינתיה, מפתח תקווה וכפר שמריהו.

אנחנו לא רודפים אחרי תלמידים, אנחנו בוחרים אותם. לא לפי ציונים, לא לפי מראה, או שם משפחה. לפי הרצון להצליח, להשקיע והנכונות להתחיל איתנו תהליך משנה חיים. לא פחות.

הערכים בשמיים, כי כאלה אנחנו. לא מתפשרים.

גלילה למעלה